Google+

Vodohospodářské služby ČR

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod »Testery » pH

pH metry Hanna Instruments. Požadujte kvalitu za rozumnou cenu.

pH metry Hanna Instruments patří mezi špičku na trhu. Společnost Hanna Instruments je průkopníkem v měření pH.

Co je pH? Potenciál vodíku. Měření ukazuje, zda je roztok kyselý nebo zásaditý. V případě, že roztok má stejné množství kyselých a alkalických molekul, hodnota pH se považuje za neutrální. Velmi měkká voda je běžně kyselá, zatímco velmi tvrdá bývá zásaditá, neobvyklé situace ale mohou vést k vyjímce.

Stupnice pH je logaritmická od 0,00 do 14,00 s 7,00 neutrální. Naměřené hodnoty s pH nižším než 7,00 jsou kyselé a hodnoty s pH vyšším než 7,00 jsou zásadité neboli alkalické. Některé roztoky mohou vykazovat extrémní pH mimo tento rozsah.

Řadit podle 
Výrobce  
naše cena 1 458 Kč

top produkt


novinka
top produktnaše cena 1 623 Kč

novinka


novinkanaše cena 3 465 Kč
naše cena 3 465 Kč
naše cena 3 465 Kč
naše cena 3 465 Kč


naše cena 3 465 Kč
naše cena 4 647 Kč

doprava zdarma
top produktnaše cena 5 087 Kč

doprava zdarmaŽivotnost pH elektrody není nekonečná, správným používáním a předepsanou údržbou se můžete zapříčinit, aby Vám sloužila co nejdéle. Životnost pH elektrody ovlivňuje několik faktorů. Používání pH elektrody při vysokých teplotách, měření extrémních vzorků, časté vysychání a následná hydratace, hrubé zacházení, jsou nejčastějšími důvody krátké životnosti elektrody.

Elektrodu vždy uchovávejte ve vlhku, nejlépe namočenou v uchovávacím roztoku. Každý pH testr je vybaven víčkem nebo ochranou čepičkou, kam je možné nakapat uchovávací roztok.

Nikdy ke skladování nepoužívejte destilovanou nebo demineralizovanou vodu!!!